Otevřeno o víkendech a svátcích.
Pátek - podvečer, sobota 10-22h, neděle 10-15h

Klikni = prohlídka Jestřebí boudy

Vítejte na stránkách Jestřebí boudy !

Jestřebí bouda slouží již léta veřejnosti zásluhou úpických turistů a jejich příznivců

Přijďte pobejt !!!

Cyklovýlet na Hrádeček
Cyklovýlet na Hrádeček 8. 9. 2018


V sobotu 8. 9. 2018 se vydáme na kolách na výlet na Hrádeček. Sraz je v Úpici u spořitelny na cyklobus, který odjíždí v 8:25 nebo můžete přisednout v Trutnově či jinde po cestě.


Z cyklobusu vystoupit na zastávce Mladé Buky ZŠ nebo se tam sejít, a to je kousek před mostem přes Úpu na Rudník před Svobodou nad Úpou.

Ze zastávky kousek směr k Trutnovu přes starý betonový most nahoru ke kostelu a pak dále ke golfovému hřišti, a pak dále směr Hrádeček po 4300, pod Hrádečkem po modré prohlídka zříceniny  Břecštejn.

Lépe se vrátit na silnici, jelikož pokračovat po modré na Dolce je pěší, pro kolo náročná stezka – jen pro otrlé…  Pak na Vlčice po 4299. Před železniční zastávkou u rybníčka napravo si dát pivko.

Dále směr Staré Buky 4138,  – nepropásnout u kapličky odbočku nalevo po modré na oběd v Dolcích – první hospoda podává ryby – jsou jen na jídelním lístku  a nikoli na tabuli!!!

Po obědě vrátit se zpět na Staré Buky a pak směr buď Nový Rokytník a Starý Rokytník (nedoporučuji), lépe na Horní Žďár a Výšinku 4138, a třeba i na Mravenčí domky 4323.

Z Hajnice každý dle svého uvážení mimo tento plán.


Záštitu nad tímto výletem si vzal Bohumil Škoda. 
 

Sněhový zpravodaj

Aktuální informace o sněhu na Brendách: viz online kamera.
Podrobné informace najdete na www.jestrebihory.net nebo www.rtyne.cz